Kunnanlääkärit hiihto cup 2019, Iisalmi

L Ä H T Ö L I S T A

© Iisalmen Visa

M6 Miehet 6 vuotta 0.25 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.00.30            M6           2  Niilo Auvinen            KiurUrh

N6 Naiset 6 vuotta 0.25 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.02.00            N6           5  Iida Siponen            KiurUrh
18.02.30            N6           6  Anni Ahtonen            Vieremän Koitto
18.03.00            N6           7  Nelli Mäkinen         Sonkajärven Pahka

 

M8 Miehet 8 vuotta 0.5 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.04.30            M8          10  Eino Angerian           Iisalmen Visa
18.05.00            M8          11  Eetu Kauppinen          Vieremän koitto
18.05.30            M8          12  Vilho Valkama           Iisalmen Visa

 

N8 Naiset 8 vuotta 0.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.06.00            N8          13  Enni Pennanen           Pielavesi
18.06.30            N8          14  Silja Auvinen           KiurUrh
18.07.00            N8          15  Emilia Siponen          KiurUrh
18.07.30            N8          16  Ella Ahtonen            Vieremän Koitto
18.08.00            N8          17  Anna Siponen            KiurUrh
18.08.30            N8          18  Aino Myllylä

 

 

M10 Miehet 10 vuotta 0.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.09.00            M10         19  Juha Huttunen           

N10 Naiset 10 vuotta 0.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.10.00            N10         21  Taru Ovaskainen      Sonkajärven Pahka
18.10.30            N10         22  Iida Pennanen           Pielavesi
18.11.00            N10         23  Mia Kauppinen           Vieremän koitto
18.11.30            N10         24  Siiri Kauppinen         SiilHS
18.12.00            N10         25  Riina Huovinen          Vieremän koitto
18.12.30            N10         26  Iita Leinonen           Vieremän koitto
18.13.00            N10         27  Martina Auvinen         KiurUrh

 

M12 Miehet 12 vuotta 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.13.30            M12         28  Iiro Säisä              Iisalmen Visa
18.14.00            M12         29  Sami Moilanen           Iisalmen Visa
18.14.30            M12         30  Miika Huttunen        Sonkajärven Pahka
18.15.00            M12         31  Joel Mäki               KiurUrh
18.15.30            M12         32  Joona Arppe             Iisalmen Visa
18.16.00            M12         33  Niilo Kouvalainen       KiurUrh
18.16.30            M12         34  Elias Angerian          Iisalmen Visa
18.17.00            M12         35  Arttu Ritvanen          KiurUrh
18.17.30            M12         36  Tuukka Ovaskainen     Sonkajärven Pahka

N12 Naiset 12 vuotta 1 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.18.30            N12         38  Laura Rönkä             KiurUrh
18.19.00            N12         39  Anna Ritvanen           KiurUrh
18.19.30            N12         40  Moona Kauppinen         SiilHS
18.20.00            N12         41  Jatta Hiltunen          KiurUrh
18.20.30            N12         42  Liisa Dahl            Sonkajärven Pahka

 

M14 Miehet 14 vuotta 1 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.21.30            M14         44  Teemu Ovaskainen      Sonkajärven Pahka
18.22.00            M14         45  Olli Kouvalainen        KiurUrh

 

 

 

N14 Naiset 14 vuotta 1 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.23.30            N14         48  Nelli Pesonen           KiurUrh

 

M16 Miehet 16 vuotta 1.7 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.25.00            M16         51  Mikko Huttunen          Sonkajärven Pahka

 

NYL Naiset 1.7 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.27.00            NYL         56  Sofia Niskanen          
18.28.00            NYL         57  Anni Angerian           Iisalmen Visa
18.28.30            NYL         58  Terhi Mäki              KiurUrh
18.29.00            NYL         59  Anne Tuovinen           Sonkajärvi
18.29.30            NYL         60  Jonna Säisä             Vieremän Koitto

 

MYL Miehet 3.4 km V

 
   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura
 
18.30.30            MYL         62  Ari Säisä               Vieremän Koitto
18.31.00            MYL         63  Tatu Sutinen            Iisalmen Visa
18.31.30            MYL         64  Matti Randelin          Vuorela
18.32.00            MYL         65  Jari Mäki               KiurUrh
18.32.30            MYL         66  Joni Kauppinen          Kuopio